Seks chat me shqiptare

posted by | Leave a comment

Grupi kishte faqen e tyre të internetit dhe klientët paguanin me kartë krediti për shërbimin që merrnin nga vajzat nëpërmjet internetit.Në cilësinë e provës materiale u sekuestruan: – 7 njësi kompjuteri – 7 ekrane kompjuteri – 7 kamera për komunikime video online Materialet proceduriale i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë për veprat penale, “Prostitucion”, “Shfrytëzim për prostitucion”, “Punësimi i paligjshëm” dhe “Fshehja e të ardhurave”, parashikuar nga Nenet 113, 114, 170/a dhe 180 të Kodit Penal.

Shqiperia Chat shqiptar falas pa regjistrim eshte mundesuar nga dardania chat, fajtori chat, tirana chat argetohu chat, shqiperia chat, parajsachat, akullore chat, kalokohen chat, albachat etj.

Cdo dite na vizitojne rreth 1000 persona nga te gjitha moshat. Deshiron dhe ti te marresh pjese ne komunitetin tone? Nuk kerkohet asnje rregjistrim dhe eshte gjithcka falas!

Marrin pjese per te bere shoqe e shoke te rinj, duke u argetuar sebashku dhe pse jo per te gjetur shpirtin binjak. Mjafton vetem te zgjedhesh nje pseudonim ose emrin tend, dhe te futesh ne kanalin tone.

Kete jave mbas statistikave kan chatuar 1500 persona ku gjysma femra.

Chati eshte pa pagese edhe nese ske kamer mund t’i shohesh vajzat online.

Leave a Reply

operaupdating ru